Akademia Sztuk Pięknych Katowice

Katowice,Polsko
KatowiceRaciborska Street 37,PolskoView on Google Mapshttp://www.asp.katowice.pl

Moderní způsob vzdělávání umožňuje studentům individální utváření jejich studijních programů. Možnost výběru předmětů z různých ústavů umožňuje komplexní přípravu pro budoucí uměleckou či designerkou práci.

Akademia Sztuk Pięknych Katowice vzdělává studenty ve třech oblastech: grafické umění, kresba a design na uměleckých a design fakultách. Studium nabízí na bakalářské a magisterské úrovni.

• Graphic Art • Graphic Design • Industrial Design • Painting

Erasmus+, CEEPUS
    do 31. 08. 2021
    05. 10. 2020

• studijní oborGraphic Design
    • studijní programGraphic Design
    • akademický rok2018

–Více učitelů na jeden předmět – různé názory a přístupy od každého z nich. –Velmi detailní přístup k projektům, každý je dotažený do konce. Řeší se nejen vizuální stránka a design, ale především i myšlenka a forma. –Několik učitelů umí česky/slovensky.

–Spousta polských pedagogů počítá s tím, že porozumíte polštině, pokud jste z Čech nebo Slovenska. Občas nerozumíte všemu a musíte se hodně doptávat. –Katowice nejsou nejkrásnější město, které jsem navštívila, ale mají svůj charakter. –Malá Erasmus komunita

ASP v Katowicích je skvělá akademie se spoustou úžasných pedagogů. Pokud chcete na Erasmus někam, odkud to budete mít blíž k domovu, kde budete hodně pracovat a odvezete si spoustu skvělých projektů do portfolia, rozhodně doporučuji.

• studijní oborGraphic Design
    • studijní programGraphic Design
    • akademický rok2016

výborně zpracované materiály pro zahraniční studenty, vysoká úroveň vzdělání (ochotní učitelé, přátelský a vysoce profesionální přístup), moderní a čisté prostředí školy, velký výběr předmětů z různých studijních oborů, pořádání akcí ve škole (vernisáže, festivaly, promítání filmů), možnost volného vstupu do bazénu v Katowicích

nic

Vřele doporučuji všem, kteří chtějí studovat na špičkové škole v zahraničí a získat plno zkušeností!!