Akademia Obrony Narodowej

Warsaw,Polsko
Warsawal. gen. Antoniego Chruściela „Montera” 103,PolskoView on Google Mapshttp://www.aon.edu.pl

Univerzita poskytuje vzdělávání vojenského a civilního personálu pro potřeby Ministerstva národní obrany a ozbrojených sil a bezpečnostního sektoru.

Univerzita nabízí studijní programy ve všech třech úrovních studia, tj. bakalářské, magisterské a doktorské. Univerzita má dvě fakutly a mnoho dalších oddělení a institutů.

bakalářský
    Erasmus+, CEEPUS
    do 31. 08. 2021
    19. 08. 2019

• studijní oborSECURITY STUDIES
    • studijní programSecurity
    • akademický rok2016

+ Každý student měl svého mentora, který mu pomáhal. + Akademie organizuje různé poznávací výlety, jak už průvod Varšavou, tak i výlet do Wroclavi a následné organizování menších olympijských her s partnerskou vojenskou akademií z Wroclavi. + Akademie se nachází na samém okraji Varšavy, pro milovníky přírody ideální. + Možnost využívání posilovny a bazénu zdarma. Všechno se nacházelo pár minut od kolejí.

- Akademie se nachází poměrně daleko od centra Varšavy, ale MHD jezdí pravidelně - Koleje byly pro účastníky programu Erasmus+ dvakrát dražší než pro polské studenty - Výuka byla každý den, včetně pátku. Mezi výukou nebyla obědová přestávka.